Apollo Klubi Kasutus­tingimused

Vali leht, mida soovid näha
Vali ettevõte

APOLLO KLUBI KASUTAMISE TINGIMUSED

1. APOLLO KLUBI LOJAALSUSPROGRAMM
1.1 Apollo Klubi lojaalsusprogramm on Apollo Group OÜ kontserni kuuluvate ettevõtete: Apollo Kauplused OÜ, Apollo Kino OÜ, Apollo Kohvikud OÜ (kaubamärgid Blender ja Ice Café), APL Restoranid OÜ (kaubamärk O´Leary´s) ning Piano Foorum OÜ, Piano Solaris OÜ, Piano Tartu OÜ ja Piano Ülemiste OÜ (kaubamärk Vapiano) baasil loodud ühine püsikliendiprogramm, mis annab Apollo Klubi liikmele püsisoodustusi ja võimaldab kasutada eripakkumisi ning, millega Apollo Klubi liige kogub ostuboonust.
1.2 Apollo Klubiga liitumiseks on vajalik esitada registreerimistaotlus internetikeskkonnas, milles liituja kinnitab, et on tutvunud Apollo Klubi tingimustega ning milles nõustub oma isikuandmetega töötlemisega Apollo Klubi raames ja tingimustel.
1.3 Apollo Klubiga liitumise taotluse esitamisel ja tingimustega tutvumisel hakkab Apollo Klubi liikme ja Apollo Klubi vahel kehtima leping käesolevate dokumendis toodud tingimustel (Apollo Klubi leping).
1.4 Apollo Klubi eest vastutab Apollo Group OÜ, registrikoodiga 12383236, aadress Tartu mnt 80d, Tallinn 10112.
1.5 Apollo Klubiga seotud küsimustes palume võtta ühendust e-posti teel

2. APOLLO KLUBIGA LIITUMINE
2.1 Apollo Klubiga on võimalik liituda Apollo Kaupluste kodulehel apollo.ee või Apollo Kino kodulehel www.apollokino.ee või Apollo Klubi ettevõtetes kohapeal ID kaardi alusel.
2.2 Apollo Klubiga on võimalik liituda füüsilisel isikul alates 18. eluaastast isikut tõendava dokumendi esitamisel ning Apollo Klubiga liitumise registreerimistaotluse täitmisel ja allkirjastamisel. Füüsilised isikud vanuses 13–17 (k.a) eluaastat saavad liituda Apollo Klubiga, kui liitumist taotleb alaealise lapse lapsevanem. Taotleja (lapsevanem) kinnitab taotluses alaealise kasutaja kohta esitatud andmete õigsust ja kinnitab, et on tutvunud Apollo Klubi tingimustega ning annab nõusoleku alaealise kasutaja isikuandmete töötlemiseks Apollo Klubi poolt.
2.3 Apollo Klubiga liitumise aluseks on taotleja unikaalne ja korrektne isikukood ning e-posti aadress. E-posti aadressi ei saa jagada mõne teise Apollo Klubi liikmega.
2.4 Apollo Klubil on õigus jätta isiku taotlus rahuldamata, kui taotleja ei esita enda isikukoodi või isikut tõendavat dokumenti, millelt isikukood või sünniaeg on tuvastatav ja e-posti aadressi või kui taotleja on juba Apollo Klubi liige.
2.5 Juhul, kui Apollo Klubiga liitumiseks esitatud isikuandmed ei ole tõesed, taotleja keeldub avaldamast registreerimistaotluse esitamiseks vajaminevaid andmeid või esitab need puudulikult (osaliselt) või on taotleja juba Apollo Klubi liige, on Apollo Klubil õigus keelduda antud isikut Apollo Klubisse vastu võtmast.
2.6 Apollo Klubi liikme soodustused hakkavad kehtima Apollo Klubiga liitumise järgselt ning on ID-kaardi põhised.
2.7 Isikukoodi avaldamine on vajalik ostuboonuste ja muude soodustuste saamiseks Apollo Klubi raames, mistõttu juhul, kui taotleja keeldub esitamast oma isikukoodi, ei ole tema isik ID-kaardi abil tulevikus tuvastatav ning liitumine Apollo Klubiga ei ole võimalik.
2.8 Apollo Klubi liikme staatus on tähtajatu.
2.9 Apollo Klubiga liitumine on tasuta.

3. APOLLO KLUBI KASUTAMISE TINGIMUSED
3.1 Apollo Klubi konto on personaalne ning seda on keelatud anda kasutamiseks teisele isikule.
3.2 Apollo Klubi liikmestaatusega kaasnevad soodustused ja boonused on lahutamatult seotud Apollo Klubi liikmega ning neid ei ole võimalik kolmandatele isikutele üle kanda (sh Apollo Klubi liikme surma korral).
3.3 Apollo Klubi boonuste kogumine kehtib ainult füüsiliste isikute kontode puhul.
3.4 Apollo Klubi liige peab soodustuse saamiseks ja ostuboonuse kogumiseks enne ostu sooritamist esitama kassas kehtiva isikut tõendava dokumendi (ID-kaardi). Veebilehel (apollo.ee ja apollokino.ee) või mobiilirakenduses ostu sooritades tuleb soodustuse saamiseks ja ostuboonuse kogumiseks ennast eelnevalt Apollo Klubi kontole sisse logida. Tagantjärele ostusummat Apollo Klubi arvestusse ei kanta ja ostuboonust ei arvutata
3.5 Apollo Klubiga eduka liitumise, Apollo Klubi konto sünkroniseerimise, rakenduste ja iseteeninduse kasutamise aluseks on Apollo Klubi liikme poolt liitumisel esitatud või hiljem muudetud kehtiv e-posti aadress.
3.6 Apollo Klubi liikme staatus lõpetatakse Apollo Klubi poolt ühepoolselt 7 aasta möödumisel Apollo Klubi konto viimasest kasutamisest (mitte-aktiivne konto) ning kõik Apollo Klubi liikme isikuandmed kustutatakse automaatselt.

4. APOLLO KLUBI LIIKMELISUSEGA SEOTUD KAART
4.1 Apollo Klubi klubikaardi funktsiooni täidab ID-kaart. ID-kaart toimib eeldusel, et klubiline on Apollo Klubiga liitumisel oma kasutajakonto andmetesse sisestanud korrektse personaalse isikukoodi.

5. APOLLO KLUBI LIIKME ÕIGUSED
5.1 Apollo Klubi liikmel on oma isiku identifitseerimise järgselt õigus saada osa kõigist vastava staatusega Apollo Klubi liikmetele kehtivatest eripakkumistest, soodustustest ning eriõigustest Apollo kauplustes (sh e-poes), Apollo kinodes (sh internetikeskkonnas), O´Leary´s restoranides ja meelelahutuskeskustes, Blenderi mahla-ja kohvibaarides, Ice Cafe jäätisekohvikutes ning Vapiano restoranides.
5.2 Infot kehtivate sooduspakkumiste kohta saab Apollo Kaupluste, Apollo Kino, O´Learys´e restoranide ja meelelahutuskeskuste, Blenderi mahla-ja kohvibaarides, Ice Cafe jäätisekohvikute ning Vapiano restoranide kodulehekülgedelt, uudiskirjadest, Facebookist ja kohapealt.
5.3 Apollo Klubi liikmel on õigus määrata milliseid uudiskirju talle saadetakse (välja arvatud boonusprogrammi raames saadetavad kinkekaardid, piletid ja ametlikud teadaandeid).
5.4 Eripakkumised ning soodustused kehtivad ID-kaardi esitamisel. Sobib ka muu isikut tõendav dokument, mis on pildi ja isikukoodiga.
5.5 Apollo Klubi liikmel on õigus igal ajal temaga sõlmitud Apollo Klubi liikme leping üles öelda, esitades vabas vormis kirjaliku taotluse koos isikut tõendava dokumendiga või selle koopiaga Apollo Klubisse kuuluva ettevõtte klienditeeninduses või siin saates sellekohase digitaalselt allkirjastatud avalduse e-posti aadressile . Peale Apollo Klubi liikme lõpetamise avalduse kättesaamist Apollo Klubi liikme staatus lõpetatakse ja leping lõpetatakse.
5.6 Apollo Klubi liikmestaatuse lõpetamisel loobub klient Apollo Klubi liikme kontole kogunenud boonusest Apollo Klubi kasuks ning pärast Apollo Klubi liikmestaatuse lõpetamist ei ole isikul enam võimalik boonust ega muid Apollo Klubi liikmelisusega kaasnevaid hüvesid kasutada.

6. APOLLO KLUBI ÕIGUSED
6.1 Apollo Klubil on õigus keelduda rahuldamast Apollo Klubiga liitumise taotlust ilma keeldumist põhjendamata.
6.2 Apollo Klubil on õigus saata Apollo Klubi liikmetele boonusprogrammi raames kinkekaarte, pileteid ja ametlike teadaandeid.
6.3 Apollo Klubil on õigus Apollo Klubi liikmestaatus ühepoolselt peatada või lõpetada, kui Apollo Klubi liige rikub Apollo Klubisse kuuluvates ettevõtetes kehtivat korda.
6.4 Apollo Klubisse kuuluv ettevõte ei ole kohustatud kontrollima õigust kasutada Apollo Klubi liikmelisusega seotud soodustuste või boonuspunktide kasutamise õigust. Apollo Klubi ei vastuta teise isiku poolt Apollo Klubi liikme staatuse kasutamisega Apollo Klubi liikmele tekitatud kahju (nt boonuspunktide kasutamise) eest.

7. APOLLO KLUBI SOODUSTUSED JA KINGITUSED
7.1 Apollo Klubi liikme soodustuste saamiseks ja kasutamiseks tuleb Apollo Klubi liikmel kõik oma ostud registreerida ID-kaardiga.
7.2 Apollo Klubi liige näeb oma Apollo Klubi liikme staatust, boonuseid ja kingitusi logides sisse oma Apollo Klubi kontole apollo.ee, apollokino.ee, samuti Apollo Kaupluste või Apollo Kino rakenduse kaudu sisse logides.
7.3 Apollo Klubi püsisoodustusena saab Apollo Klubi liige Apollo kauplustes ja veebipoes -5%, Apollo kinodes kinopiletitelt -10% ning mahla- ja kohvibaaris Blender kõikidelt müüdavatelt söökidelt ning jookidelt -10% allahindlust.
7.4 O’Learyses kehtib Apollo Klubi liikmele soodustus -10%. Lisaks kehtivad Apollo Klubi kuupakkumised Apollo kauplustes ja veebipoes ning hulgaliselt eripakkumisi Apollo Klubisse kuuluvates ettevõtetes.
7.5 Apollo Klubi liige kogub Apollo Klubisse kuuluvates ettevõtetes kulutatud ostuga endale boonust. Iga 100€ ostusumma täitumisel saab Apollo Klubi liige endale 5€ Apollo Klubi boonuskinkekaardi.
7.6 Apollo Kaupluste e-poest sooritatud ostu puhul lisandub ostusumma, kui kaup on komplekteeritud ning välja saadetud.
7.7 Apollo Klubi boonuskinkekaart luuakse Apollo Klubi liikme kontole 24 tunni jooksul peale viimase ostu sooritamist, kui Apollo Klubi liikmel täitub ostuga 100 € piir. 100 € ostusumma igakordsel täitumisel hakkab kulgema uus arvestus ning summa, mis jääb üle kandub automaatselt uude arvestusse. Kinkekaart kehtib 1 kuu.
7.8 Apollo Klubi liige kogub iga Apollo Kino piletiostuga endale boonust. Iga 10. kinopilet on tasuta, s.t. kui Apollo Klubi lige on soetanud endale 9 piletit, siis peale 9.nda seansi lõppemist luuakse 24 tunni jooksul kinkepilet, mille saab ära kasutada järgmise külastuse ajal või muul Apollo Klubi liikmele sobival ajal 1 kuu jooksul. Kinopiletite arvestuse täitumisel hakkab kulgema uus arvestus ning kinopilet, mis jääb üle kandub automaatselt uude arvestusse. Kinkepileti väärtus on kuni 12 eurot ja kehtib Apollo Kinos 1 kuu.
7.9 Apollo Klubi liige kogub iga mahla- ja kohvibaarist Blender joogi ostuga endale boonust. Iga 8. jook on tasuta, s.t. kui Apollo Klubi liige on soetanud endale 7 jooki (smuuti, mahl või kuum jook), siis peale 7.nda ostu sooritamist luuakse 24 tunni jooksul joogikupong. Joogikupongi arvestuse täitumisel hakkab kulgema uus arvestus ning jook, mis jääb üle kandub automaatselt uude arvestusse. Joogikupong mahla- ja kohvibaaris Blender kehtib 1 kuu.
7.10 Apollo Klubi liige kogub O’Learys kanatiibade ostuga endale boonust. Iga 8. kanatiibade korv on tasuta, s.t. kui Apollo Klubi lige on soetanud endale 7 kanatiibade korvi, siis peale 7.nda ostu sooritamist luuakse 24 tunni jooksul kanatiivakupong (5 kanatiiba). Kanatiivakupongi arvestuse täitumisel hakkab kulgema uus arvestus ning iga kanatiibade korv, mis jääb üle kandub automaatselt uude arvestusse. Kanatiibade kupong O’Learyse restoranides kehtib 1 kuu.
7.11 Apollo Klubi liige kogub iga Ice Cafe jäätise ostuga jäätisekohvikust endale boonust. Iga 8. jäätis on tasuta, s.t. kui Apollo Klubi liige on soetanud endale 7 jäätist, siis peale 7.nda ostu sooritamist luuakse 24 tunni jooksul jäätisekupong. Jäätisekupongi arvestuse täitumisel hakkab kulgema uus arvestus ning iga jäätis, mis jääb üle kandub automaatselt uude arvestusse. Jäätisekupong Ice Cafe jäätisekohvikutes kehtib 1 kuu.
7.12 Ükski Apollo Klubi raames saadud soodustus ei ole rahaks ümber vahetatav.
7.13 Apollo Klubi liikme sünnipäeval ja sellele järgneval 6 päeval saab Apollo Klubi liige Apollo kauplustest ja e-poest -10% soodustust.

8. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE APOLLO KLUBI RAAMES
8.1 Apollo Klubi töötleb kliendi isikuandmeid Apollo Klubi liikme poolt esitatud registreerimistaotluse alusel ning sõlmitud ja jõustunud lepingu alusel ning Apollo Group OÜ kehtivates privaatsustingimustes sätestatud eesmärkidel ning alustel, mis on leitavad siit https://apollogroup.ee/tingimused/privaatsuspoliitika.
8.2 Apollo Klubi ei avalda Apollo Klubi liikmete isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a. õigusaktides sätestatud juhtudel ja korras.

9. APOLLO KLUBI LOJAALSUSPROGRAMMI ÜLDTINGIMUSTE MUUTMINE
9.1 Apollo Klubil ja/või Apollo Klubisse kuuluvatel ettevõtetel on õigus ühepoolselt muuta kehtivaid hinnakirju ja boonusprogrammi ning vastavalt sellele ka Apollo Klubi liikmetele kehtivaid soodustusi, boonuseid ja nende tingimusi teavitades sellest Apollo Klubi kliente Apollo Klubisse kuuluvate ettevõtete kodulehtedel, iseteeninduskeskkonnas või edastades vastavasisulise teavituse Apollo Klubi liikme e-posti aadressile.
9.2 Kui Apollo Klubi liige ei soovi jätkata Apollo Klubi kasutamist muudetud tingimuste kohaselt, on tal õigus igal ajal sõlmitud leping üles öelda, esitades vastava lepingu lõpetamise taotluse siin või otse Apollo Klubisse kuuluva ettevõtte (näiteks Apollo Kaupluste) klienditeeninduses.
9.3 Käesolevad kasutustingimused ja tulevased võimalikud parandatud ning täiendatud redaktsioonid, samuti ka muu informatsioon Apollo Klubi kohta on saadaval internetis aadressil apollo.ee/klubi.

Käesolevad Apollo Klubi kasutustingimused kehtivad alates 05.10.2023.