Apollo

Ette­võtted

Apollo ettevõtete grupp on tänaseks ühest väärt raamatupoest kasvanud Eesti suurimaks meelelahutusettevõtteks. Meie kliente ootab 18 hubast raamatukauplust, 12 kaasaegset kobarkino, 17 KFC restorani, 9 Vapiano söögikohta, 10 värskendavat Blenderi mahlabaari, 6 meelelahutuslikku O’Learys spordibaari ning 2 kiusatust tekitavat IceCafe jäätisebaari.

Apollo Raamatupood

Apollo esimene armastus on raamatud. Ja filmid. Ning muusika. Siis veel arendavad mängud, eesti disain… Ehk siis kultuurne meelelahutus ja kohaliku loomeelu areng. Sellest peame kinni ka oma toetusprojektide valikul.

Apollo Kaupluste sõbralikus peres töötab hetkel ligi 200 töötajat. Me oleme uuendusmeelsed – just Apollo arendas välja esimese eestikeelse lugeri ning võttis esimesena Eestis kliendikaardina kasutusele ID-kaardi juba 2005. aastal. 1990-ndatel võtsime esimesena Eestis kasutusele arvutipõhise laoarvestuse ja müügiprogrammi ning 80-ndatel olime esimesed, kes hakkasid kaasmaalasi lääne kirjandusega rõõmustama.

Apollo Kino

Apollo Kino on 10 kinokeskuse ja 39 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust täna Pärnu keskuses, Tartus Lõunakeskuses ja Eedeni Keskuses, Narvas Astri keskuses, Kuressaares Auriga keskuses, Tallinnas Solarise, Mustamäe, Ülemiste ja Kristiine keskustes ning Jõhvis Pargi keskuses.

KFC

KFC, YUM! Brands INC. (NYSE: YUM) tütarettevõte, on ülemaailmne ja mitmekümneaastase eduka ning innovatsioonilise ajalooga kanarestorani bränd. Kõik algas ühe koka, Kolonel Harland Sandersiga, kes lõi üle 80 aasta tagasi sõrmi lakkuma panevalt hea retsepti, mis koosnes salajastest ürtidest ning vürtsidest, mille ta kirjutas üles oma köögiuksele. Täna järgivad tema eduvalemit päris kokad, kes paneerivad ning valmistavad värskelt ja käsitsi meie imemaitsvat kana rohkem kui 24 000 restoranis üle maailma.

Vapiano

Vapiano on ülemaailmne itaaliapärane hubase miljööga casual restoranikett.
Tänaseks on 5 mandril 31 riigis kokku juba üle 170 Vapiano restorani. Esimene Vapiano avati 2002. aastal Saksamaal, Hamburgis.
Apollo Groupi kuulub 4 Vapiano restorani Eestis, 2 Soomes, 2 Lätis ja 1 Leedus.

O'Learys

O´Learys Kristiine spordibaar ja restoran on esimene O’Learys Baltikumis. Ligi 4 000 ruutmeetril laiuv O’Learys spordirestoran ja meelelahutuskeskus koosneb Ameerika restoranist, mida täiendavad baarid, bowlingu-rajad, piljardilauad, pallimänguväljakud, interaktiivsed mängud, üle saja ekraani spordivõistluste vaatamiseks, seminariruumid ürituste korraldamiseks ja ka täiesti ainulaadne kinosaal.
Kõiki spordi ja hea toidu fännid on oodatud O`Learyse meelelahutusmaailma meelt lahutama!

Blender

Blender

Blender missioon on olla isikupäraga smuutibaar, mis viib tervise, vitamiinid ja energia uuele tasemele. Blenderis saab vitamiinirohkeid smuutisid, suurepärast kohvi ja tervislikke võikusid-salateid. Paljud Blenderi tooted on sobilikud ka veganitele.

Blenderi tooted on 100% ausad – värskusest, ehedusest ja tervisest pakatav toidukord või vahepala.

IceCafe

IceCafe on Sinu unelmate jäätisekohvik, mis teeb ka kõige kaugemad magusasõbrad õige maiaks. Suurepärased mälestused on garanteeritud.

Suurepärase valikuga IceCafe iseteenindusleti leiab ka Apollo Kino poealalt.

Film Distribution

Theatrical Film Distribution on Hollywoodi stuudiote Universal, Paramount ja Walt Disney filmide levitaja Eestis, Lätis ja Leedus. Lisaks toome kinovaatjateni ka paljude kodu- ja välismaiste tootjate filmid.

Filmide levitamisel kasutame Eestis kaubamärki “Hea Film”, Lätis “Labs Kino” ja Leedus “Du Kine”.

 

Apollo Digital

Apollo Digital on kinode ja restoranide müügitarkvara arendusettevõte. Meie tuntumaiks tooteks on Markus Cinema System.